В новорічну ніч казкову…

Ніколи ще не була така спокійна 31.12… Нема новорічного ажіотажу, нікуди не треба спішити, нікуди їхати… В хаті чистота, посуд помитий, одяг випраний, олівє робиться (я свою долю зробила)… Є ще 2,5 години, щоб зібрати себе і піти на новорічну вечірку в сусідню квартиру))), на вечірку без шампанського і жодного хлопця на борту, зате з асорті дівчат 9-ти різних національностей (Україна, Польща, Філіппіни, Індія, Корея, Тринідад і Тобаго, Іран, Кенія, Тайланд). Що з того вийшло напишу в наступному році:)

А ці останні години хочу присвятити 2012му.
Рік був насичений подіями, мандрівками, змінами; багато мрій втілилось в життя. 29.12.11 я звільнилась з роботи і почала 2012 без чіткого визначеного маршруту, але з конкретними мріями. Зустрічала новий рік в дуже теплій компанії супер-позитивних творчих людей. Можливо тому рік видався таким нестандартним. А це ж міг бути ще один рік у ролі маленького гвинтика величезного механізму, маленького офісного щурика, де єдине, що запамяталось би – це відпустка, – 14 днів свободи, 14 днів життя. Але, щоб її собі дозволити треба було б 6 місяців збирати копієчку до копієчки )). В 2012 все було інакше, мене запрошували працювати за кордон, оплачували переліт, проживання, харчування… Я побачила нові країни, нові культури, зустріла нових людей.
І хто б міг подумати рік тому, що я буду зустрічати 2013 рік в Катарі ))), чесно кажучи, ще рік тому я не знала про таку країну…)))) Я, як в тій пісеньці Елки – вивчаю географію по візах в документах ))))

Ех, ну все! Прощавай 2012! Я тебе любила!

Привіт моя нова любов – 2013!!!! :))))

Всіх з Новим Роком!!!! І веселих свят!!!

Posted via LiveJournal app for iPhone.Comments:

Leave a Comment