Китайська неділя

Сьогодні я планувала поспати досхочу, бо до нас нарешті прийшов вихідний. Але вчора ввечері прийшла смс від Еліс (букера) про кастинг на 13.30… Всього один, але все таки… Вночі я погано спала, поміняла собі кімнату на просторнішу, але чомусь погано тут сплю, дуже сонна, а заснути не можу. В мене в телефоні тепер мобільний Інтернет, тому я 24 год. в добу на зв'язку. Але в тому є і мінуси. Кожної ночі мене хтось будить скайпом. В нас ніч глибока, а в Україні вечір… Проснулась в 5ій ночі, потім не могла заснути… Зате почула спів пташок, так гарно! В мене внизу парк. А ще почула звук перших поїздів метро і знаю тепер, що воно працює з 6ї тут. Десь в 7ій я знову заснула міцно аж доки в 11ій не задзвонив будильник. Душ-сніданок-мейк-ап… Подружилась з новою дівчинкою з Росії. Їй всього 16 років, звати Поліна. Вчора я зовсім її не сприйняла, а коли розговорились, виявилось, що вона досить приємна. І все таки не можна робити поспішних висновків про людей, вже не раз переконалась. Просто вчора я була зла на весь світ: суботній вечір, а я сиджу вдома, обїдаюсь цибулею і часником, та ще й температура в мене… Не дуже весело… І коли вже в мене пройде акліматизація…
Сьогодні зранку я почувала себе на багато краще, але ми цілий день були на ногах, дуже виснажились і тепер в мене ніби знов температура піднімається. Відчуваю, доведеться знову відкласти похід в клуб… Тим більше, завтра кастинг на 9.30.
Китайці вже подобаються мені більше, вони почали посміхатись ))) і сьогодні ми знову смачненько поїли в Сезарії))) правда, цього разу зайшли спокійно, без черги. І нас ще й пригостили бокалом вина, ми так і не зрозуміли чому, але не відмовлялися.
 А це моя адреса 

Posted via LiveJournal app for iPhone.Comments:

Leave a Comment