рівно місяць…

Вже рівно місяць я в Китаї… Так невпинно летить час! Стільки подій відбулось тут зі мною, але ще так мало встигла, так багато чого не бачила, та взагалі ніби нічого не бачила…  Життя тут дуже насичене, розписане мало не по годинах… 
Сьогодні нам віддали велику машину – бусік! тепер нам буде комфортніше пересуватись по місту. В машині я знайшла дві книжки російськомовні, хтось з моделей напевно залишив, – Ф. Бегбедер і Г. Г. Маркес. Вирішила читати Бегбедера, люблю його стиль! )) 
Мені сподобалось на кастингах сьогодні, хоч нас було тільки троє з моделей – я, Габі і Раїза (мої дівчата всі похворіли) і чомусь з нами їздило 3 букера аж)) але було весело)) Раїза вділа нові китайські туфлі… від їхнього запаху в мене стався "приступ" кашлю в машині… то напевно алергічне…
В одному з офісів ми зустріли ось таке чудо природи…
Маленький комочок щастя))) ми назвали його Кукі (Coockie), як шоколадне печенько))

А вчора зранку я була на поліклініці. На щастя вона знаходиться зразу х біля нашого дому. Букер Еліс ходила зі мною.Спочатку в реєстратурі мені видали карточку (за 5 юань – 5, 50 грн), зареєстрували і направили до лікаря. Лікар приймає пацієнтів з відкритими дверима, ми трошки почекали і зайшли. Слухав мене він через всі мої светри… надіюсь в нього хороший слух. Посвітив в горло ліхтариком (таким, як мій тато в підвал носить, величезним, жовтим))) Сказав мені "красивая девочка" )) і ще декілька слів по-російськи. Всі призначені ліки він ввів в свою базу в комп'ютері і видрукував мені щось типу рахунку))) Сказав "будь здорова", я відповіла "спасибо" і "謝謝" (шіе-шіе – дякую по кит.) і ми пішли в спеціальне відділення, там знову ж таки хв. 10-15 чекали в черзі, щоб оплатити рахунок. За 5 лікарств я заплатила близько 100 грн. Мені поставили печатки спеціальні і з "рахунком" я пішла ще в інше відділення, де ліки видають.


Там теж треба було чекати в черзі десь хв. 15-20… Але ліки мені підготували досить швидко. На кожній упаковці наклеїли наклейку, де написали що і скільки разів приймати. Досить зручно!
Отже отак мене тут лікують

Мені здається, що більшість ліків на травах… хоча, може то тільки здається…
Моя разова доза…

Ліки досить помічні! Почуваю себе на багато краще вже, тьху-тьху-тьху…)))

А завтра 9 кастингів… ото аншлаг, тримайте кулаки! ;))Comments:

Leave a Comment