тиждень в Китаї

Отже, так непомітно пролетіло сім днів мого перебування у Китаї. Хоча мені здається, я вже місяць тут… Приїхала 14 лютого, а сьогодні вже 22ге. Вчора я святкувала свій китайський тиждень))). Радувало те, що я почувала себе добре, ніби вилікувалась! ) В понеділок буде якийсь серйозний показ мод, бо цілий день я ходила на кастинги для показів. Тут вперше я зустріла китайських моделей, вони такі високі, що для китайців зовсім незвично! і досить красиві!
 Показ буде в цікавій місцевості. Наступні фото я зробила там


І ще ми вперше близько під'їхали до їхньої телевежі Canton Tower, вона найвища в Світі. Можливо, якось піднімлюся на неї… Але, чесно кажучи, після Бурдж Халіфа в Дубаї  (найвища споруда в Світі, 828м.), вона не особливо вражає)) хоч досить гарна!


А це я така вечірня))) дівка зібралась до клюбу)))

Наступна фотографія зроблена сьогодні вранці, на балконі 20 поверху багатоповерхівки, де був кастинг. Це Перлинна річка (Чжуцзян), третя найбільша річка Китаю, названа так через те, що на ній розвинений промисел перлів.

ну а це я, знову сама себе фотографую))

Видимість сьогодні погана великий туман, але так тепло! ))
І ще один ракурс з балкону – вниз, не дорога, а орнамент якийсь китайський)

І ще одна дорога, чотириповерхова )), фото зроблено вже в іншому місці

От і все, сьогодні я не дуже красномовна, вибачайте, розлінилась))

п.с. Поліна прибрала нам кухню, тепер я час-від-часу готую собі їсти)) Правда, після першого разу ще досі не можу відмити банячок, каша мені згоріла, поки я листи виписувала))) ну, таке… треба звикнути до нових умов)))Comments:

14 коментарів

Leave a Comment