у нас тут осінь, а у вас?

Знову похолодання… Дощ, вітер, жовтіє листя, падає на мокрий асфальт, так гарно… романтично… Я люблю осінь! І повітря таке свіже, немає задухи. Ніколи не думала, що побачу осінь на початку весни…на 8ме березня… У Львові часто сніг, морози, зима… Минулого року було холодно, але дуже сонячно і гарно! Цього року, чула, погода теж зробила жінкам теплий сонячний подарунок. 
А у нас таке

листя, калюжі, парасольки, промоклі ноги))

так і хочеться написати – "прийшла осінь, діти пішли до школи" … (така в них тут форма)

Отже, восьмого березня ми працювали… про міжнародний жіночий день ні слуху, ні духу… на вулицях міста не видно було чоловіків з квітами в руках (не те що у нас, поголовно всі-всі в цей день з тюльпанами, підсніжниками, трояндами… ну хоча б з одною! Але це ж, як виконати свій чоловічий обов'язок! Навіть якщо це єдиний день в році, коли чоловік згадує про цей обов'язок))
Дуже приємно було отримати море привітань, квітів (в електронному варіанті) від друзів зі Львова! І думала я, що все таки то тільки СНДшне свято… Але ввечері пішли з дівчатами святкувати в клуб і були приємно вражені…

Вечірка була просто надзвичайна! Був показ мод і гарна музика. Свято вдалось!

А на наступний день запланована була "bye-bye party" для Міріан… (про яку я мало не забула, єдине про що мріяла після закінчення робочого дня – так це поспати…) Оскільки Міріан з Бразилії, ми пішли в ресторан бразилійської кухні.
Були: Женя, Поліна, я…

… Міріан, Лана, Габі …

і ще хлопці-моделі з Бразилії (в Китаї 80% всіх моделей з Бразилії, нічогенька така діаспора… і вони завжди сваряться з росіянами… а ми, виходить між двох вогнів:)) хоча не знаю. чи вони нас дуже розрізняють з росіянами:)))

Цікава така вечірка, кого не сфотографуй – всі гарно виходять… моделі)))

Ресторан працює за принципом "шведського стола". Страв досить багато (не так, як в Туреччині в готелі 5*, але все таки…) Я майже все попробувала (українська душа;)) і майже все було смачне! Єдине, що не їла – це картоплю пюре, бо вона виявилась солодкою…

А ще до столиків час-від-часу підходять офіціанти з різним м'ясом на шампурах …

Я теж попробувала декілька видів (в тому числі курячі сердечка) і ще раз переконалась, що я тепер байдужа до м'яса… а бразилійки були в захваті…

В ресторані грала жива музика. І, коли ми вже зібрались йти, запальні бразилійці розтанцювались …

Вони дуже гарно танцюють! І люблять це десь так, як ми співати))

І ще в цей вечір я побачила український ресторан!!!

Стільки радості було!!! Але місця на омріяні вареники в шлунку вже не лишалось… тому відвідини ресторану ми перенесли на майбутнє. А до того часу, їм рис і салат з помідорчиків-чері, – просто і корисно… (це мій обід)

А от навушники вчора на кастинги я забула взяти… айпод відпочивав, зате я згадала про камеру…було весело))

побачила цей витвір мистецтва нарешті (хоч раніше разів 10 вже бувала в тому місці)

і багато діток!!! такі класнючі!!!

тут їх двоє, один сховався))

а це зовсім мацьопке

Ой, як же я скучила за своїми – Вітальчиком і Туською!!!!

Габі, Раїза і Поліна…знову чекаємо…

ну і я, традиційно…))

під'їзди часто дуже креативні

В клубі вчора знову була тематична вечірка – "Весняний круїз"

От і все на сьогодні… Багато вражень, емоцій… тільки от здоров'я підводить… кашляю і болить горло… в понеділок піду до лікаря, набридло хворіти…Comments:

Leave a Comment