хто така miss Sparrow?

  IMG_2779  

  Я живу в пустелі, там, де літо ніколи не закінчується, сонце біло-холодне, а місяць перевернутий догори дригом, як усмішка чиширського кота.

    Я працюю  в небі, посеред хмар і зірок. Мій офіс несе мене в омріяні місця, як той коврик з 1000 і 1 ночі. А колеги (в т.ч. начальники) кожен робочий день нові, з різних країн світу, різних релігій і культур. І все, що нас об’єднує – це бажання літати!

     Сьогодні я стюардеса в Катарі. Ще два роки тому була юристом у Львові, а рік тому моделлю в Китаї.
Так я пізнаю цей світ – мандруючи, відкриваючи нові місця, зустрічаючи нових людей, опановуючи нові професії. Так я пізнаю себе!
    Колись від страшної нудьги на роботі до мене прийшло натхнення, почала писати і мріяти. Завела свій життєвий журнал yalina_sparrow.livejournal.com. Писала багато закритих депресивних постів про переживання людини, яка шукає себе. Перший відкритий пост можна почитати в ЖЖ і тут – to work. Особливо цікаво читати це все зараз))) Коли я вже дуже далеко від того, де була. 
А де я зараз, що роблю і як сюди прийшла можна почитати на сторінках цього блогу…
Факти про мене: 
вік – 25 ( гарне число, хай воно так і буде на наступних 5 років;)
освіта – магістр права
професія – стюардеса
місце народження – Львів, Україна
місце проживання – Доха, Катар (або просто пустеля)
хобі – гірськолижній спорт, плавання, бігання (всі активні види спорту), фотографія (люблю це по обидві сторони об’єктиву), дуже люблю читати книжки, хоч більше зависаю в інтернеті, бо живу в еру Волл-І, люблю музику і танці, готувати і смачно їсти
релігія – християнство (вірю в Бога і в те, що все починається з любові)
найбільшим своїм недоліком вважаю – не зовсім досконалий тайм менеджмент: всюди запізнююсь, всюди спішу…
життєве кредо – carpe diem! (лови момент)
найбільший подарунок долі – моя сім’я (це моя основа, мій початок, моє все! Мої батьки, сестра, три ангелочки і брат (brother in law)
найбільше багатство – мої друзі! Вони в мене такі особливі, кожен – багатогранний і багатокаратний діамант! Так важко їх знайти і так шкода втратити!
У блозі пишу про свої подорожі, враження, відчуття. Ділюся спостереженнями, думками, ідеями. 
Буду безмежно рада, якщо мої розповіді стануть комусь у пригоді, надихнуть, звеселять!
А ще дуже люблю, коли є зворотній зв’язок, коли записи коментують, хвалять, критикують. Цікаво знати, хто з тобою на зв’язку, приємно відчувати цей зв’язок 😉

 Comments:

1 коментар

  • Бордун Віктор сказав:

    Привіт з Червонограда!!Галя чи реально найти легальну роботу в Катарі в сфері будівництва(ізоляція та оздоблення басейнів.джакузі,спа)?

Leave a Comment