+25 ЗА ЦЕЛЬСІЄМ

Так, у нас знову потепління. Останній раз так тепло було, коли я приїхала сюди – 14 лютого. Я ходжу на короткий рукав всюди, а в приміщенні надіваю курточку)) всередині сиро, тут завжди дуже волого, підлога мокра і вікна запотівають. Але і до цього я вже звикла)).

До речі, мене і всіх дівчат, про який я тут згадую, можна побачити на сайті агентства DTS – Models
Дані і Лана – бразилійки, живуть в Китаї більше 5 років, їхні чоловіки директори агентства. Женя і Поліна – мої сусідки з Росії (Новосибірськ). Міріан теж сусідка (найстарша з дівчат), бразилійка, в неділю їде вже додому ((. Ще є Раїза і Габі, вони теж з Бразилії, але живуть в окремій квартирі в домі навпроти. А це я 🙂

Отже в неділю, тобто вчора, я, Поліна і Женя ходили в зоопарк

Зоопарк знаходиться в 10-хвилинах ходьби від нашого дому, саме тому ми обрали його як недільну атракцію)).  Вхід в зоопарк коштує 20 юань (25 грн.) для дорослого. Колись я не любила зоопарки, як і цирки, бо дуже шкода було бачити тих нещасних голодних тварин. А тут відчувається, що за ними доглядають, їм добре, вони в чистоті і безпеці. Зоопарк має гарний дизайн, багато вказівників, 2 штучних озера. Але, в сувенірних магазинчиках не було нічого крім печива, чіпсів, солодкої водички… а я все за відкритками дивилась…
Більшість тваринок, яких зустріла в зоопарку, давно відомі мені з дитинства, але навіть не знаю, чи бачила їх раніше в живу. Особливо порадував цей бегемотик
Для місцевих жителів було на три екзотичні експонати більше… нас дуже пильно розглядали, деколи навіть фотографували… Я вирішила теж скористатись нагодою сфотографуватись з китайцями, які вже не здаються мені незвичними тепер))

А це мій коронний))…

Довго ми шукали панду…., але найшли тільки це…

Гарний зоопарк, дозволяє відчути себе дитиною…

А це я в новому платті на кастингу в найбільшому модельному агентстві Гуанчжоу

Такі нестримні тут дерева

колоритний китаєць, сподобався мені ))

Туалет…))

А це дівчата з мого агентства і букер… чекаємо…

Деколи чекати доводиться мало не годину… тому я давно запаслась аудіокнигами і слухаю їх, щоб не витрачати час в пусту… і вчу китайську))

Любі друзі, вже третій тиждень намагаюся найти відкритки, щоб всім надіслати…. але їх тут просто ніде нема, НІДЕ… Тут напевно туристичний бізнес не дуже розвинений… Бо люди їдуть переважно сюди зовсім з іншою метою.

П.С. Миколай найшов мене в Дубаї… так гарно було і неочікувано! А про восьме березня тут, здається, ніхто не знає… Може б то розказати всім поки не пізно… )) Але щось мені підказує, що будемо самі з дівчатами робити собі свято)Comments:

15 коментарів

Leave a Comment