Дозвольте жінкам бути гарними!

Нам природою нав’язаний обов’язок бути гарними, приваблювати. Ми повинні зачаровувати, привертати увагу, заманювати (в хорошому розумінні цього слова), ми покликані врятувати цей світ красою і теплом власних сердець.

Не нервуйтесь, коли ми запізнюємося, не нервуйтесь, коли ви чекаєте нас довше, ніж хотілося б. Чим довше дівчина виходить з дому, тим гарнішою хоче бути для вас, тим більше старається.

Я не раз, буває, так запізнююсь, ну просто ніяк не можу вийти з дому, поки не доведу все до ідеалу (ідеал в моєму розумінні, це той стан, коли мені просто комфортно в обраному образі), і розумію тільки мій безперечний вигляд може врятувати ситуацію. За роки спізнювань я вивела для себе безпрограшну формулу: треба виглядати так, щоб той, хто чекає, розплився в щасливій усмішці від одного вашого вигляду, від розуміння того, що ця шикарна дівчина йде до нього на зустріч.

І, щоб ви розуміли, я не роблю це спеціально. Ця непунктуальність в мене в крові, роками з нею борюсь, поки не надто успішно. Думала строгі правила авіації мене змінять, але ні, я далі вибігаю з дому, як Пилип з конопель, не раз біжу за автобусом з двома своїми валізами… по невиносимій спеці… в своїй шерстяній формі…море стресу… Але так було завжди, завжди десь спізнювалася, завжди кудись бігла, на каблуках, по бруківці… Це напевно основний секрет моєї фігури.

Не нервуйтесь хлопці, не стресуйте! Дозвольте жінці бути гарною. Хай вона вийде пізніше, але зате вона буде щасливою, а це найкраща косметика, вона буде світитися. Скажіть їй гарні компліменти, їх багато не буває, але вони мають бути щирими, фальшиві не рахуються, вони не пройдуть. Дозвольте їй довершити задуманий образ, ви не пошкодуєте. Бо кожна жінка – це актриса, вона живе емоціями, різними ролями. Вам буде завжди цікаво з жінкою, яка вміє себе реалізувати, виразити свій внутрійшній світ через зовнішній образ.

Дозвольте жінці бути жінкою!

FullSizeRenderComments:

7 коментарів

 • andios сказав:

  Чого “замавати” це зразу добре?) Наче коли жінки яктикажеш заманюють вони думають про чоловіка – типу, боже, зроблю йому добре, заманю його)
  Ви ж всеодно при цьому думаєте виключно про себе і свій “навязаний природою обовязок”)
  Ну принаймі мені так здається. І на щиру відповідь тут нема як розраховувати)

  • admin_miss сказав:

   я ж не казала, що це добре. Це ні добре, ні погано, а просто явище, з яким треба змиритися. І весь цей пост десь про те, що ми зовсім не ідеальні, в нас є свої грішки, але не судіть нас за це строго. Це, як в “Аліса в країні чудес”, нас не треба обов’язково розуміти, обов’язково нас любити. Любіть нас такими, як є!

 • Andios сказав:

  Якнамене сприймати речі такими як вони є то однозначно шлях до щастя)
  А взагалі я люблю жінок. Люблю не тільки як сексуальний обєкт але і за ті всі жіночі риси які роблять світ кращим. Памятаю як в деяких мусульманських країнах неміг зрозуміти чому мені не дуже подобається оточення і врешті аж зрозумів що через брак жінок на вулиці. В транспорті і на вулиці одні чоловіки – таке відчуття наче ти десь у війську) – нема ким замилуватись і добрий погляд побачити. Може тому їм і регулярно там дах зриває)

  • admin_miss сказав:

   Можливо тому…
   Жінки загалом миролюбиві створіння. В нас живе бажання створювати, давати життя. А чоловіки бунтівники за своєю природою, завойовники.
   Тому в державах, де чоловіча і жіноча роль в управлінні більш-менш врівноважені, переважно панує спокій і добробут.

 • Andios сказав:

  Так “загалом миролюбиві” але я б нівякому разі не став би перебільшувати цю миролюбивість)

 • Ігор Хомич сказав:

  А йоооой.. було б кому дозволяти 🙂

Leave a Comment