It’s China, baby!

Вчора був мій 4ий день в Китаї. Про нього пишу, бо він мені сподобався. Я побачила тут сонце! Вперше! В мене напевно сонячна залежність, якщо є така. Мені потрібне сонце, його світло і енергія. Кожен день!
Вчора все здавалося інакшим, Гуангджоу проснувся!!! Ми були на кастингах в шикарному районі, в бізнес-центрі міста, піднімались на 58 поверх хмародера. Там краса неймовірна! Я побачила офіс своєї мрії, там вікна в повний ріст і від краєвиду просто захоплює дух. Як же я хочу житти в квартирі з таким видом з вікна!!!

Після кастингів (а їх було багато вчора), ми ходили в торговий центр. І знову ж таки, мені дуже сподобався вечірній Гуангджоу!!! Ми так смачно повечеряли в Сазерії, мммм… Хочу ще!!! Нарешті гарна їжа в Китаї, вона тут є!!! Юххууу!!
Вчора я переселилась в іншу кімнату, вона більша в рази три! І така краса за вікном (раніше був вид на будівництво) Стільки простору!!! Але до мене можуть підселити когось.. (( не хочу! Ввечері ми з Міріам і її друзями ходили в клуб Дуо. Мені сподобалась музика, різна, відома, міксована. 4 години пролетіли непомітно.
Але я прихворіла трошки, нежить…( давно такого не було… Напевне від переміни клімату…часу…простору))

П.с. Сьогодні зранку помітила силу звички. Кожного разу вдіваюсь, наношу макіяж і перед тим, як йти на кухню снідати, шукаю що б натянути на себе тепленького. А все тому, що вдома, у Львові, в моїй кімнаті найтепліше, а в кухні дуже холодно… І я завжди надіваю зверху махровий халат, який захищає мене від всіх вітрів))) отак от))
В мене з носа тече… І пчихаю без перестанку…

Posted via LiveJournal app for iPhone.Comments:

Leave a Comment