Контакти

Пишіть мені, коментуйте, запитуйте!

Радо поспілкуюсь зі своїми читачами!

Знайдіть мене у соцмережах:

Facebook 

Instagram

Twitter

 Comments:

7 коментарів

 • Тарас сказав:

  Галина зі Святом Весни Вас!
  Я веду невеличкий бізнес по виготовленню мусульманських чоток з українського бурштину. Продаю поки що в Стамбул і Дубаї. Хочу прилетіти в Доху для пошуку місцевих клієнтів. Підскажіть будь-ласка, як найкраще добиратись туди з України.
  Дякую, Тарас.

  • admin_miss сказав:

   Дуже дякую!
   Найкраще летіти через Стамбул, використовуючи Turkish Airlines. Pegasus теж можна, буде дешевше, але менш комфортно.

 • Елена сказав:

  Добрий день. Дуже потрiбна Ваша допомога, як Вас знайти на facebook?

 • Андрей сказав:

  Добрый день! Спасибо за Ваш интересный блог!
  У меня такой вопрос: в интернете некоторые блоггеры рассказывают о том, что нормальная зарплата составляет 3-4 тыс. долларов, хотя я смотрел разные объявления по трудоустройству в Катар и там зарплаты в районе 1000 долл., а в некоторых случаях и от 500 долларов. Так как же понять где правда? Какие реальные зарплаты. Например, если рассмотреть вакансию помощника повара. Вот здесь http://goodjob.com.ua/rus/376/ фирма предлагает з-п 550 долларов. Какое ваше мнение? И, может быт Вы что-то слышали о этой фирме, которая затрудняет? Спасибо_) Дякую!

  • admin_miss сказав:

   Доброго дня! Зарплата в 1000 дол. в Катарі вважається дуже маленькою. З такою зарплатою Вам важко буде відкласти гроші. Тут дуже дороге життя, громадського транспорту нема, тому таксі і продукти легко “з’їдять” 1000 за місяць. І це не враховуючи плати за житло. На мою думку, 2000 тис дол – це більш-менш нормальна зарплата тут, але якщо роботодавець дає Вам житло. Якщо ні, то доведеться велику частину зарплати віддати за проживання (десь 50%) і тоді знову ж таки відкласти не буде що.

 • Таня сказав:

  Доброго дня Галина,чи можете описати співбесіду в Qatarairways?це було в Киеві на Open day?як це відбувалось?наперед вдячна

Leave a Comment