Про комплекси

Виставила це фото в інстаграм і стільки компліментів неочікувано отримала. Я часто роблю селфі, це ще в мені говорить мій модельний голод… Колись було багато фотосесій, багато гарних фото, модних образів… Тепер лишились образи і ліфтоселфі. Але рідко їх виставляю, це скоріше для моєї приватної колекції, щоб віслідковувати зміни.

FullSizeRender

Вікуся, давня університетська подруга, прекрасна дівчина, яка робить блискучу кар’єру по юриспруденції, прокоментувала, що форма рук – супер. Так цікаво це все. Я якийсь час комплексувала через них, здавалось, що вони кістляві, якісь зомсім не дамські, але нікому про це не говорила. А потім забула, побачила ще й, що в моєї улюбленої актриси Анджеліни Джолі, схожі руки і це так гарно! Я люблю такі руки! Тому дуже цікаво отримувати час-вд-часу компліменти з приводу саме рук.

Схоже було з моїм носом. В школі, коли у всіх підлітків виникають якісь комплекси, я думала, що в мене дивний ніс, старалась не повертатись до хлопців, які подобались в профіль, тільки в анфас ))))). Потім вже в старшому віці мені робили компліменти з приводу саме носа, виявилось, що хлопці дуже люблять курносих дівчат. А для мене це, як талісман своєрідний, носа не опускаю, знаю, що все буде добре! Я люблю свій ніс)))

В дитинстві я багато скакала, раз вискочила з візка, розсікла собі око, залишився шрам. Потім ще один десь на щоці… Я через ті шрами особливо не комплексувала, але думала з мрією бути моделлю можна зав’язати, я була переконана в цьому…. Коли вже стала моделлю, побачила, що кожна 3тя модель має шрам на лиці.

Був в мене хлопець, який казав мені : “Галя, намалюйся!” і прививав ще багато комплексів, дивний спосіб самоствердитись. І де він тепер? – за тисячі кілометрів. А поруч той, хто цінує мою красу і після сну без макіяжу, і коли я більш яскраво виглядаю ввечері. Таких чоловіків хочеться мати поруч, для них хочеться цвісти, бути ще гарнішою. Найкраща косметика для жінки – це любов, кохати і бути коханою.

Я веду до того, що комплекси, які ми придумуємо, живуть тільки всередині, зовні їх нема. Ми створені прекрасними (подивіться хоча б на дітей), в нас закладена інформація про батьків – татів ніс, мамині очі, дідова походка… Цю інформацію слід берегти і любити!

Вже не раз стикалась з тим, що людина особисто повідомляє про який свій нюанс зовнішності, який не вписується в загальноприйняті еталони краси: великі вуха, горбатий ніс, короткі ноги…… Я дивлюсь, і справді…, а до того навіть і не помічала. Бо ми сприймаємо людину в цілому, на підсвідомому рівні зчитуємо інформацію не тільки про зовнішність, але й про енергетику, про той сигнал, який подає людина. Тому любіть себе! Навіть в Біблії сказано “Любіть ближнього, як самого себе”. Тобто любов до себе першопочаткова.

Не слухайте нікого, хто пускає дивні коментарі з приводу вашої зовнішньості, чути треба тільки компліменти і здорову критику! Дайте своєму тілу достатньо фізичної активності, щоб воно пашіло здоров’ям! Дайте організму гарної корисної їжі! Уявіть, що ваш організм – то ламборджіні, ви ж не залиєте в ламборджіні дешевий неякісний бензин! Організм треба берегти, бо він один на все життя. Будьте таким, яким хочеться бути, вдівайте сміливий одяг, експериментуйте, забудьте про комплекси! Життя – це ж гра і воно в нас одне, не упускайте мить, Carpe diem!Comments:

1 коментар

Leave a Comment