Слоник

Я була зла в той день, роздратована. Вперше відчула, що таке порушення права інтелектуальної власності, відчувала себе використаною, бо результатом моєї творчості скористались неадекватно. В той день я вирішила, що не буду робити послуг просто так, не буду розкидатись своїми знаннями, вміннями і часом за безплатно, бо ніхто не цінує твоїх послуг доки ти не береш за них гроші, людська психологія…

В той вечір потрібно було вийти з дому, щоб зняти напругу у власній голові і заїсти стрес чимось смачним.  Чоловік запропонував індійський ресторан, я в злості сказала, що ненавиджу Індію і все, що з нею пов’язане (коли зла, то дуже категорична, краще мене не чути).

Ми пішли в китайський ресторан. Там адміністратором був індус, він вибрав для нас найкрщий столик, був дуже привітний і ввічливий. Я в той вечір гарно виглядала, бо це входить в пакет “зла Галя”: сміливий макіяж, зачіска і яскраве плаття. Зла, вагітна і гарна;)

Індус подарував мені слоника вирізбленого з камня, всередині якого був ще один слоник.

Ці слоники дуже популярні в Індії, я їх дуже люблю, але ніколи не мала нагоди купити. І цей слоник був відповіддю Бога на весь потік негативних думок в моїй голові, він ніби погасив вогонь моїх емоцій всередині… Я зрозуміла, що це і є плата за мою послугу.

Такий закон збереження енергії –  Ex nihilo nihil fit, або ж “Ніщо ні звідки не береться і нікуди не зникає”. Я вірю в нього і в те, що будь-які зусилля принесуть результат, чим більше посилати у Всесвіт добрих справ, тим більше отримаєте неочікуваних подарунків, чим більше дарувати любові, тим більше прийде до вас, те саме і з грішми, і з щедрістю… Воно вертається назад, приходить в зовсім неочікуваний момент, від людей, від яких не сподіваєшся. Це, як скарбничка добрих справ: скільки покладеш, стільки і візьмеш звідти, часом візьмеш більше, ніж покладеш, часом менше, бо, знаєте, курс долара і все таке…;)

І так, цим милим жестом, індус обірвав ланцюг негативу. Просто зробив щось добре для людини, яка може і не заслужила нічим, для пересічної людини, яка як прийшла, так і піде з його життя…

Тепер цей вагітний слоник завжди буде нагадувати про ще один спосіб, як змінювати Світ на краще…

 

 

 

 

 Comments:

Leave a Comment